T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym CDNNN5040T15-4 ID:5724325 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CDNNN |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.5748 inch |
| B Shank Width | 40 mm |
| H Shank Height | 1.9685 inch |
| H Shank Height | 50 mm |
| Lf Functional Length | 11.811 inch |
| Lf Functional Length | 300 mm |
| Waga | 9.48429 lb |
| Waga | 4.302 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 50 x 40 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | DNGN 150708 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 62.5 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 1.6063 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 40.8 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 27.5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 57 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11534423 |