T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym CRGNR204D ID:5726161 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, narzędzie tokarskie z chwytem tradycyjnym |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CRGNR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25 inch |
| B Shank Width | 31.75 mm |
| H Shank Height | 1.25 inch |
| H Shank Height | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 2.61468 lb |
| Waga | 1.186 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 1/4 x 1 1/4 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | inch RNGN 120700 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.25 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 31.75 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 27 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80015867 |