T-Max®, płytka do rowków 150.23063508T01020675 ID:8672101 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 150.23 (G) |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.25 inch |
| Cw Cutting Width | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.030984 inch |
| Promień naroża | 0.787 mm |
| Promień naroża | 0.030984 inch |
| Promień naroża | 0.787 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.006812 lb |
| Waga | 3.09 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | T |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | 150.23 -size 0635 (seat 3) |
| Gatunek | 675 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 3 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | SH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228430460 |