T-Max®, płytka do rowków A450-009110N37-1235 ID:5722880 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BP |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.625 inch |
| Cw Cutting Width | 15.875 mm |
| Promień naroża | 0.03 inch |
| Promień naroża | 0.762 mm |
| Promień naroża | 0.03 inch |
| Promień naroża | 0.762 mm |
| Grubość płytki | 0.188 inch |
| Grubość płytki | 4.7752 mm |
| Waga | 0.026522 lb |
| Waga | 12.03 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Bear Paw -size 0.500 |
| Gatunek | 235 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 12.7 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80015268 |