T-Max®, płytka do rowków BP-750030235 ID:5723257 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BP |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.75 inch |
| Cw Cutting Width | 19.05 mm |
| Promień naroża | 0.03 inch |
| Promień naroża | 0.762 mm |
| Promień naroża | 0.03 inch |
| Promień naroża | 0.762 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.048722 lb |
| Waga | 22.1 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Bear Paw -size 0.625 |
| Gatunek | 235 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 15.875 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80014415 |