T-Max®, płytka do rowków CSGX120708T01020675 ID:8672086 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CSGX..T |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.5 inch |
| Cw Cutting Width | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.031 inch |
| Promień naroża | 0.7874 mm |
| Promień naroża | 0.031 inch |
| Promień naroża | 0.7874 mm |
| Grubość płytki | 0.3125 inch |
| Grubość płytki | 7.9375 mm |
| Waga | 0.009257 lb |
| Waga | 4.199 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | RC1207 -shape CSGX |
| Gatunek | 675 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 12 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228430415 |