T-Max®, płytka tokarska SNGN120716K15015650 ID:5749774 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SNGN..S/T |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.059055 inch |
| Bn Face Land Width | 1.5 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Grubość płytki | 0.3125 inch |
| Grubość płytki | 7.9375 mm |
| Waga | 0.011244 lb |
| Waga | 5.1 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SN1207 |
| Gb Face Land Angle | 15 deg |
| Gatunek | 650 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | K |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10581502 |