T-Max®, płytka tokarska SNGN190724E6060 ID:5749670 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SNGN..E |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.75 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 19.05 mm |
| Promień naroża | 0.09375 inch |
| Promień naroża | 2.38125 mm |
| Grubość płytki | 0.3125 inch |
| Grubość płytki | 7.9375 mm |
| Waga | 0.020062 lb |
| Waga | 9.1 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | E |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SN1907 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 6060 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12219793 |