T-Max®, płytka tokarska SPUN1203082025 ID:5751422 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SPUN |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.031252 inch |
| Promień naroża | 0.7938 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.013911 lb |
| Waga | 6.31 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PUN |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SP1203 |
| Gatunek | 2025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | M |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11001281 |