T-Max®, płytka tokarska SPUN190416H13A ID:5751341 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SPUN |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.75 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 19.05 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.0487 lb |
| Waga | 22.09 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PUN |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | SP1904 |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | S: square |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10135543 |