T-Max®, płytka tokarska TEGN110304H10 ID:5752917 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TEGN |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.25 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.015626 inch |
| Promień naroża | 0.3969 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.002646 lb |
| Waga | 1.2 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 20 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | EGN |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TE1103 |
| Gatunek | H10 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10099401 |