T-Max®, płytka tokarska TPGN160308T01020650 ID:5754937 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TPGN..S/T |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.003937 inch |
| Bn Face Land Width | 0.1 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031252 inch |
| Promień naroża | 0.7938 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.003086 lb |
| Waga | 1.4 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TP1603 |
| Gb Face Land Angle | 20 deg |
| Gatunek | 650 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10519585 |