T-Max®, wytaczak S32U-CKUNR16 ID:5752250 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max®, wytaczak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max®, wytaczak |
| Rodzina produktów | 1026 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | S..CKUNR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.73228 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 44 mm |
| H Shank Height | 1.1811 inch |
| H Shank Height | 30 mm |
| Lf Functional Length | 13.7795 inch |
| Lf Functional Length | 350 mm |
| Waga | 4.70908 lb |
| Waga | 2.136 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 32 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | KNUX 160405L |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 93 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 5.03937 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 128 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -3 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 30 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10392351 |