T-Max® 45, płytka frezarska LNCX1806AZL-113040 ID:5735073 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® 45, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® 45, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1020 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | LNCX |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Bs Wiper Edge Length | 0.07874 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 2 mm |
| Promień naroża | 0 inch |
| Promień naroża | 0 mm |
| Grubość płytki | 0.251969 inch |
| Grubość płytki | 6.4 mm |
| W1 Insert Width | 0.393701 inch |
| W1 Insert Width | 10 mm |
| Waga | 0.040521 lb |
| Waga | 18.38 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.472441 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 12 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Mill 45 -LN 1806AZ-11/31 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 3040 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Kod kształtu płytki | L: rectangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | KPH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10932574 |