T-Max® P, płytka tokarska CNGX1204L025-18AXA7025 ID:5725208 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CNGX..BXA (A) |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.005906 inch |
| Bn Face Land Width | 0.15 mm |
| Bs Wiper Edge Length | 0.031496 inch |
| Bs Wiper Edge Length | 0.8 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.202992 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.156 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0 inch |
| Promień naroża | 0 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.009833 lb |
| Waga | 4.46 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.009843 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.25 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XA |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CN1204 |
| Gb Face Land Angle | 15 deg |
| Gatunek | 7025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | C: rhombic 80° |
| Ssc Insert Seat Size Code | 1/2 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12455085 |