T-Max® P, płytka tokarska TNMM270624-HR4415 ID:8021235 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TNMM-HR |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiCN+Al2O3+TiN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.25 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 6.35 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.625 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 15.875 mm |
| Promień naroża | 0.09375 inch |
| Promień naroża | 2.38125 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.047708 lb |
| Waga | 21.64 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | HR |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TN2706 |
| Gatunek | 4415 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225796064 |