T-Max® P, płytka tokarska TNMX160408-WM4305 ID:6707504 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TNMX-WM |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.15 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.81 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031252 inch |
| Promień naroża | 0.7938 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.014088 lb |
| Waga | 6.39 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | WM |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TN1604 |
| Gatunek | 4305 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26707504 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8322704 |
| Replacement Product - Ordering Code | TNMX 16 04 08-WM 4405 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=TNMX 16 04 08-WM 4405 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: TNMX 16 04 08-WM 4405
ID materiału zamiennika: 8322704