T-Max® P, płytka tokarska TNMX220416-WR4415 ID:8021304 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TNMX-WR |
| Rodzina produktów | ISO Inserts |
| Coating Type | TiCN+Al2O3+TiN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.202992 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.156 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.022575 lb |
| Waga | 10.24 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | WR |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TN2204 |
| Gatunek | 4415 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225796521 |