T-Max® P, płytka tokarska WNGA060408S01525H7105 ID:7190831 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WNGA..S..H |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.005906 inch |
| Bn Face Land Width | 0.15 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.15 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.81 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.375 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.001896 lb |
| Waga | 0.86 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | WN0604 |
| Gb Face Land Angle | 25 deg |
| Gatunek | 7105 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221525613 |