T-Max® P, płytka tokarska WNGA080412T01020WG6190 ID:5782758 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, płytka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, płytka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | WNGA..S/T..WG |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Bn Face Land Width | 0.003937 inch |
| Bn Face Land Width | 0.1 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.202992 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.156 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.5 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 12.7 mm |
| Promień naroża | 0.046874 inch |
| Promień naroża | 1.1906 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.00485 lb |
| Waga | 2.2 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | WG |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | WN0804 |
| Gb Face Land Angle | 20 deg |
| Gatunek | 6190 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | W: trigon 80° |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | K |
| Wep Wiper Edge Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12459090 |