T-Max® P, wkładka tokarska PCLNR25CA-19 ID:5738412 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, wkładka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, wkładka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | PCLNR/L..CA (2) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.93701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 100 mm |
| Dmin2 Minimum Bore Diameter | 4.52756 inch |
| Dmin2 Minimum Bore Diameter | 115 mm |
| H Shank Height | 1.49606 inch |
| H Shank Height | 38 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Waga | 1.01413 lb |
| Waga | 460 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge (ISO5611) -right hand: 25CA |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CNMG 190612 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10066512 |