T-Max® P, wkładka tokarska PTFNL20CA-22 ID:5738887 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, wkładka tokarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, wkładka tokarska |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | PTFNR/L..CA |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.75591 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 70 mm |
| H Shank Height | 1.1811 inch |
| H Shank Height | 30 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Waga | 0.46738 lb |
| Waga | 212 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cartridge (ISO5611) -left hand: 20CA |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TNMG 220408 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 2.75591 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 70 mm |
| Psir Tool Lead Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10157335 |