T-Max® P, wytaczak A20S-PTFNL11 ID:6056834 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, wytaczak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, wytaczak |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A..PTFNR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.984252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25 mm |
| H Shank Height | 0.708661 inch |
| H Shank Height | 18 mm |
| Lf Functional Length | 9.84252 inch |
| Lf Functional Length | 250 mm |
| Waga | 1.20372 lb |
| Waga | 546 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 20 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TNMG 110304 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 91 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.14961 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 80 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -1 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26056834 |