T-Max® P, wytaczak A25T-DWLNR06 ID:5722393 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® P, wytaczak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® P, wytaczak |
| Rodzina produktów | 1049 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A..DWLNR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| H Shank Height | 0.905512 inch |
| H Shank Height | 23 mm |
| Lf Functional Length | 11.811 inch |
| Lf Functional Length | 300 mm |
| Waga | 2.01723 lb |
| Waga | 915 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | WNMG 060408 |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 95 deg |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Psir Tool Lead Angle | -5 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12327243 |