T-Max® Q-Cut, głowica do rowków LAG551.31-321617-40 ID:5733745 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, głowica do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, głowica do rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LAG551.31 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.9685 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.610236 inch |
| Lf Functional Length | 15.5 mm |
| Waga | 0.026015 lb |
| Waga | 11.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.692913 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 17.6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 40 (N151.3-400-40-4G) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.610236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 15.5 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 40 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10737451 |