T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania 151.2-27-30-8 ID:5757390 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 151.2..-8 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.76181 inch |
| H Shank Height | 44.75 mm |
| Lf Functional Length | 2.343 inch |
| Lf Functional Length | 59.5122 mm |
| Waga | 0.13845 lb |
| Waga | 62.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off blade -single ended 5-8 degrees -size 27 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 30 (N151.2-300-5E) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 25.4 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 30 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80004313 |