T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania 151.2-28-40-5 ID:5757356 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, listwa do przecinania |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 151.2..-5 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.125 inch |
| H Shank Height | 28.575 mm |
| Lf Functional Length | 5.906 inch |
| Lf Functional Length | 150.012 mm |
| Waga | 0.279987 lb |
| Waga | 127 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off blade -single ended 5-8 degrees -size 28 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 50.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 40 (N151.2-400-5E) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 2 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50.8 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 40 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80012832 |