T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do podcinania LS151.22-2525-30 ID:5733178 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do podcinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do podcinania |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LS151.22 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Waga | 1.50929 lb |
| Waga | 684.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.07874 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 30 (N151.2-400-30-4U) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.10236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 28 mm |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 45 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10225972 |