T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków L151.20-08-25 ID:5734008 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L151.20 (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.5 inch |
| B Shank Width | 12.7 mm |
| H Shank Height | 0.5 inch |
| H Shank Height | 12.7 mm |
| Lf Functional Length | 5.91 inch |
| Lf Functional Length | 150.114 mm |
| Waga | 0.485017 lb |
| Waga | 220 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1/2 x 1/2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.591 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15.0114 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 25 (N151.2-250-5E) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.81 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20.574 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 25 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10107031 |