T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków L151.20-10-20 ID:5734398 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L151.20 (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.625 inch |
| B Shank Width | 15.875 mm |
| H Shank Height | 0.625 inch |
| H Shank Height | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 5.91 inch |
| Lf Functional Length | 150.114 mm |
| Waga | 0.629861 lb |
| Waga | 285.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 5/8 x 5/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.591 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15.0114 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -size 20 (N151.2-200-5E) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.81 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20.574 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10388711 |