T-Max® Q-Cut, płytka do rowków N151.2-A375-80-6G235 ID:5737290 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N151.2-A..-6G |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.375 inch |
| Cw Cutting Width | 9.525 mm |
| Promień naroża | 0.031 inch |
| Promień naroża | 0.7874 mm |
| Promień naroża | 0.031 inch |
| Promień naroża | 0.7874 mm |
| Grubość płytki | 0.40622 inch |
| Grubość płytki | 10.318 mm |
| Waga | 0.033546 lb |
| Waga | 15.216 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 6G |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Q-Cut 151.2 -size 80 |
| Gatunek | 235 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 80 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MP |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10741592 |