T-Max® Q-Cut, płytka do rowków N151.3-300-30-4G1145 ID:5738003 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N151.3-4G |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Grubość płytki | 0.20815 inch |
| Grubość płytki | 5.287 mm |
| Waga | 0.001543 lb |
| Waga | 0.7 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 11 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 4G |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Q-Cut 151.3 -size 30 |
| Gatunek | 1145 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 30 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MP |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12453335 |