T-Max® Q-Cut, płytka do rowków N151.3-500-40-7G1125 ID:5737751 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, płytka do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, płytka do rowków |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N151.3-7G |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.19685 inch |
| Cw Cutting Width | 5 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Grubość płytki | 0.240394 inch |
| Grubość płytki | 6.106 mm |
| Waga | 0.004586 lb |
| Waga | 2.08 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 8 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 7G |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Q-Cut 151.3face -size 40 |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 40 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMSK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12312963 |