T-Max® Q-Cut, płytka do toczenia N151.2-4004-40-5T1125 ID:5736757 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Q-Cut, płytka do toczenia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Q-Cut, płytka do toczenia |
| Rodzina produktów | 1060 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N151.2-5T |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Grubość płytki | 0.319134 inch |
| Grubość płytki | 8.106 mm |
| Waga | 0.006261 lb |
| Waga | 2.84 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.070866 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.8 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 5T |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Q-Cut 151.2 -size 40 |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 40 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMSK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12312996 |