T-Max® Twin-Lock, narzędzie z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów R166.39FG-3232-24 ID:5742340 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Twin-Lock, narzędzie z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Twin-Lock, narzędzie z chwytem tradycyjnym do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1063 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R166.39FG |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25984 inch |
| B Shank Width | 32 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.84252 inch |
| Lf Functional Length | 148.4 mm |
| Waga | 2.68964 lb |
| Waga | 1.22 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 32 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Twin-Lock -external size 24 (R166.39G-24) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.980315 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 24.9 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10256175 |