T-Max® Twin-Lock, płytka do toczenia gwintów R166.39G-24BU22-0504125 ID:5742293 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® Twin-Lock, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® Twin-Lock, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1063 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R166.39G..BU (M) |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.223425 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.675 mm |
| Insl Insert Length | 0.944882 inch |
| Insl Insert Length | 24 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.039088 lb |
| Waga | 17.73 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | A |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Twin-Lock -166.39 G-24 |
| Gatunek | 4125 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Stdno Standard Number | API SPEC. 5B |
| Thft Thread Form Type | BUT100 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Tpi Threads Per Inch | 5 |
| Ttp Thread Type | External |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11372561 |