T-Max® U, płytka wiertarska TCMT130308-54235 ID:5752818 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 1106 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TCMT-54 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.125984 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 3.2 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.3125 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 7.9375 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.005225 lb |
| Waga | 2.37 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 54 |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill U TC1303xx |
| Gan Insert Rake Angle | 10 deg |
| Gatunek | 235 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10391964 |