T-Max® U-Lock, głowica do toczenia gwintów L566.0KFC-162012-11 ID:5735276 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, głowica do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, głowica do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L566.0KFC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.787402 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Waga | 0.067241 lb |
| Waga | 30.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 16, -slot coolant |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 8: decentral over slots on the shank |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (L166.0L-11) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.787402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10916835 |