T-Max® U-Lock, narzędzie do toczenia gwintów C3-R166.0KF-12050-11 ID:5727119 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, narzędzie do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, narzędzie do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/L166.0KF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.787402 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Lu Usable Length | 1.29921 inch |
| Lu Usable Length | 33 mm |
| Waga | 0.421745 lb |
| Waga | 191.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (R166.0L-11) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.9685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10535011 |