T-Max® U-Lock, płytka do toczenia gwintów L166.0L-11VW01-0011020 ID:5735254 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | L166.0L..VW |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.110236 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.8 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.25 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.004331 inch |
| Promień naroża | 0.11 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.002271 lb |
| Waga | 1.03 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | A |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | U-Lock 166/154 -internal size 11L |
| Gatunek | 1020 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Thft Thread Form Type | VP55 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MPKS |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 14 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 28 |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11588371 |