T-Max® U-Lock, płytka do toczenia rowków L154.0G-11CC01-1101020 ID:5734325 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L154.0G |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.043307 inch |
| Cw Cutting Width | 1.1 mm |
| Promień naroża | 0.00315 inch |
| Promień naroża | 0.08 mm |
| Promień naroża | 0.00315 inch |
| Promień naroża | 0.08 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.00269 lb |
| Waga | 1.22 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 0 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | CC |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.027559 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.7 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | U-Lock 166/154 -circlip size 11L |
| Gatunek | 1020 |
| Hand Hand | L |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 11 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10920313 |