T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów R166.0KF-10E-11 ID:5742015 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L166.0KF..E |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.511811 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 13 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Lu Usable Length | 2.3622 inch |
| Lu Usable Length | 60 mm |
| Waga | 0.302474 lb |
| Waga | 137.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 10.00 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (R166.0L-11) |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 2.3622 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 60 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10905204 |