T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów R166.0KF-D06C-2C ID:5741942 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L166.0KF..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.375 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.525 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.5 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 12.7 mm |
| H Shank Height | 0.359449 inch |
| H Shank Height | 9.13 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Lu Usable Length | 2.25 inch |
| Lu Usable Length | 57.15 mm |
| Waga | 0.308647 lb |
| Waga | 140 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 3/8 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (R166.0L-11) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.25 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 57.15 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80006536 |