T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów R166.0KF-D08C-2C ID:5742008 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, węglikowy wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L166.0KF..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12.7 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.63 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 16.002 mm |
| H Shank Height | 0.484252 inch |
| H Shank Height | 12.3 mm |
| Lf Functional Length | 8 inch |
| Lf Functional Length | 203.2 mm |
| Lu Usable Length | 3 inch |
| Lu Usable Length | 76.2 mm |
| Waga | 0.70548 lb |
| Waga | 320 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1/2 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (R166.0L-11) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 76.2 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009775 |