T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów L166.0KF-16-1220-11B ID:5734480 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L166.0KF..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.472441 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 12 mm |
| H Shank Height | 0.590551 inch |
| H Shank Height | 15 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Lu Usable Length | 0.822835 inch |
| Lu Usable Length | 20.9 mm |
| Waga | 0.421083 lb |
| Waga | 191 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 16 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (L166.0L-11) |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.88976 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 48 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10529956 |