T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów R166.0KF-D10-D0812-2B ID:5742013 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | T-Max® U-Lock, wytaczak do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 1062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L166.0KF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.5 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 12.7 mm |
| H Shank Height | 0.57 inch |
| H Shank Height | 14.478 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Lu Usable Length | 0.818898 inch |
| Lu Usable Length | 20.8 mm |
| Waga | 0.404549 lb |
| Waga | 183.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 5/8 |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | U-Lock -internal size 11 (R166.0L-11) |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.875 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 47.625 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80011929 |