TGTBU 32-35-Tool blocks for TGSU parting and grooving blades.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TGTBU 32-35
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | TGTBU |
| ToolType | Holder |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC2302195 |
| ProductName | TGTBU 32-35 |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Tool blocks for TGSU parting and grooving blades. |
| FamilyShortDesc | Tool Blocks for TGSU Parting and Grooving Blades |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=2302195 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| APP1Name | Ext. Grooving |
| APP2Name | Ext. Grooving & Turning |
| APP3Name | Parting |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Blocks for blades |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 1.4930 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 2302195 |
| Overall Height (OAH) | 56 mm |
| Overall Length (OAL) | 110 mm |
| Prism Height (HTPRM) | 35 mm |
| Shank Height (H) | 32 mm |
| Shank Width (B) | 29 mm |
| Tool Assembly Length (LTA) | 10.87 mm |