Toczenie materiałów bezołowiowych TL10-T3007F03020E7025 ID:8234093 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Toczenie materiałów bezołowiowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Toczenie materiałów bezołowiowych |
| Rodzina produktów | 2154 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TL10-T300..E |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Cubic Boron Nitride |
| Wymiary | |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.75 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 19.05 mm |
| Promień naroża | 0.011811 inch |
| Promień naroża | 0.3 mm |
| Grubość płytki | 0.3125 inch |
| Grubość płytki | 7.9375 mm |
| Waga | 0.073194 lb |
| Waga | 33.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | TL10-T3007 |
| Gatunek | 7025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | T: triangular |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226689143 |