Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków C4-CTLHOL-17070-3 ID:5727259 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-CTLHOR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.25984 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Lu Usable Length | 1.88976 inch |
| Lu Usable Length | 48 mm |
| Waga | 0.925942 lb |
| Waga | 420 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.188976 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 3R (TLG3R) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.75591 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 70 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10474273 |