Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków C4-TLSL-27050-2 ID:5728418 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TLSR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 1.969 inch |
| Lf Functional Length | 50.0126 mm |
| Waga | 0.93939 lb |
| Waga | 426.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.110236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 2L (TLG2L) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.969 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50.0126 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10473223 |